Дата: 28.07.2021 15:58

Надходження від користувачів надрами Рівненщини склали 29 мільйонів гривень

Протягом січня - червня 2021 року платники рентних платежів – надрокористувачі Рівненської області спрямували до зведеного бюджету країни 29 млн грн, що на 5,3 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Про це повідомляє заступник начальника податкової служби області Зоя Хоній.

До державного бюджету платники перерахували 19,6 млн грн, до місцевих бюджетів надійшло  9,4 млн гривень.

З метою забезпечення повного обліку платників рентної плати фахівці податкової служби проводять звірки переліків суб’єктів господарювання, яким видано спецдозволи на користування надрами та дозволи на спеціальне водокористування, з переліком платників, які надають до органів ДПС податкові розрахунки.

Якщо протягом шести місяців суб'єкти господарювання не сплачують або платять рентну плату у неповному обсязі, вони можуть бути позбавлені дозволів на спеціальне водокористування та користування надрами для видобування корисних копалин, відповідно до п.258.2.2 Податкового кодексу України.

Зоя Хоній наголошує, що  унікальний природно-ресурсний потенціал Рівненщини при його ефективному використанні є однією з передумов розвитку регіону та підвищенню якості життя наших краян, а тенденція до зростання надходжень рентних платежів сприяє його збереженню та відновленню.

Податковий календар на 30 липня 2021 року

Головне управління ДПС у Рівненській  області нагадує:

30 липня 2021 року – останній день сплати до бюджету:

податку на додану вартість по податковій декларації за червень 2021 року (підстава - пункти 57.1 та 203.2 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI із змінами та доповненнями);

єдиного податку платниками четвертої групи за ІI квартал 2021 року (підстава – п. 57.1 і пп. 295.9.2 п. 295.9 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI із змінами та доповненнями).

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX