A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Податкова інформує

Дата: 19.07.2021 14:11
Кількість переглядів: 385

Понад 72 відсотки надходжень бюджетів територіальних громад Рівненщини складає податок на доходи фізичних осіб

 

 

 

За січень – червень  2021 року бізнес – спільнота Рівненщини сплатила до зведеного бюджету понад 3054,6  млн грн податку на доходи фізичних осіб. З них 770 млн гривен. ПДФО перераховано до державного бюджету України, відповідно місцеві громади отримали 2 284,6 млн гривень.

За словами начальника Головного управління ДПС  у Рівненській області Віталія Чуя,  у порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається 25 відсоткове зростання надходжень ПДФО до бюджетів усіх рівнів. У цифрах - це  додатково майже 667 млн грн, зокрема до державного - 206 та 461 млн грн - до місцевих бюджетів.

Як наголошує керівник податкової служби Рівненщини, легалізація ринку праці була, є і залишається у пріоритетах діяльності податкової  служби задля забезпечення надходжень ПДФО, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

 «Податок на доходи фізичних осіб продовжує зберігати позицію найвагомішого за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевого бюджету  – його надходження складають майже 72 відсотки  усіх місцевих бюджетів. Саме тому в легалізації заробітної плати мають бути зацікавлені не лише фахівці податкової служби краю чи представники влади, а й всі мешканці територіальних громад. Оскільки розмір фінансового забезпечення соціально-економічних програм на місцевому рівні знаходиться в прямій залежності від розміру надходжень цього податку», – зазначає Віталій Чуй.

 

 

 

Запитували-відповідаємо

                        

Чи мають можливість платники податків сплатити податки та збори через Електронний кабінет?

 

Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету надає можливість фізичним особам після ідентифікації за допомогою платіжної системи сплатити податки, збори, платежі за допомогою платіжної карти. Для юридичних осіб можливість сплати податків, зборів та платежів через Електронний кабінет не реалізована.
З інформацією щодо сплати податків, зборів, платежів фізичними особами можна ознайомитись в меню «Стан розрахунків з бюджетом» розділу «Допомога» Електронного кабінету.
Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.
Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.
 

Головне управління ДПС у Рівненській області

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора