Зустріч жителів Повчанської сільської територіальної громади з представниками Дубенської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Рівненській області

Дата: 14.07.2021 16:00

Сьогодні, 14 липня 2021 року, у будинку культури села Повча відбулася зустріч-консультація для мешканців Повчанської сільської територіальної громади, що здійснюють підприємницьку діяльність на території громади, власників техніки, які надають послуги для обробітку землі та одноосібників з представниками Дубенської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Рівненській області. Консультацію проводили: Ніна Миколаївна Бакулевич - начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб та Алла Степанівна Панчук - старший державний податковий ревізор-інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб Дубенського управління ГУ ДПС у Рівненській області.

Було обговорено усі важливі питання, що стосуються сплати податків, новинки законодавства та багато іншого.

Податкову декларацію про майновий стан і доходи можна заповнити у Повчанській сільській раді або у вашому старостинському окрузі.

Пам’ятаймо, що громада починається з нас!

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні