Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Податкова інформує

Дата: 30.06.2021 16:30
Кількість переглядів: 454

Підприємства, у статутному капіталі яких є частка держави, сплатили до бюджету 19,4 млн грн чистого прибутку

 

 

 

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області                          Зоя Хоній, за п’ять місяців    поточного року державні унітарні підприємства та їх об’єднання, а також господарські товариства у статутних капіталах яких є частка держави, сплатили до зведеного бюджету 19,4 млн грн частини чистого прибутку, що на 10,4 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду минулого року. Всього на обліку в податковій службі області перебуває 78 таких підприємств.

Нагадуємо, що 30 червня граничний строк подання  розрахунку частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку за податковий (звітний) 2020 рік (п.п. 49.18.7 п. 49.18 та п. 49.19 ст. 49 Податкового кодексу України) та сплати частини чистого прибутку (доходу), дивідендів на державну частку за 2020 рік (частина п’ята ст. 11 Закону України від 21 вересня 2006 року № 185-V «Про управління об’єктами державної власності»).

Про податкову знижку  -  під час «гарячої лінії»

 

Днями в  Головному управлінні ДПС у Рівненській області проведено сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія» з  начальником управління податкового адміністрування фізичних осіб Людмилою Кончук, яка відповідала на питання щодо оподаткування доходів фізичних осіб та сплати майнових податків.

Надаємо відповідь на питання дозвонювача «гарячої лінії» щодо податкової знижки.

 

 

Чи можна скористатися правом на податкову знижку на навчання за кордоном?
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області надають роз’яснення щодо отримання податкової знижки на навчання за кордоном.

Відповідно до норм чинного законодавства платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати, зокрема суму коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Враховуючи дану інформацію, скористатися податковою знижкою за навчання в закордонних навчальних закладах не можливо, так як таке право мають фізичні особи, які здобувають освіту тільки в вітчизняних закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної та вищої освіти.

 

 

Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора