A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Податкова інформує

Дата: 24.06.2021 16:11
Кількість переглядів: 455

Перевірити чи не має боргу перед бюджетом кожен може самостійно

 

 

 

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу платників податків на те, що процедура звірки інформації по сплаті податків і зборів надає можливість платникам переконатись у відсутності заборгованості перед бюджетом, а у разі її наявності – запобігти подальшому накопиченню, вчасно сплативши борг.

 

 

Радимо перевіряти стан розрахунків з бюджетом скориставшись електронним сервісом податкової служби за допомогою меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету.

 

 

Також перевірити стан розрахунків з бюджетом можливо у Центрах обслуговування платників за місцем реєстрації (податкової адреси).

 

 

Крім того нагадуємо, якщо фізична особа – платник податків змінила особисті реєстраційні дані, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання (податкову адресу) тощо, то такий платник зобов’язаний повідомити контролюючі органи про зміну даних протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання до контролюючих органів Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (Форма № 5 ДР) або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта (Форма № 5 ДРП).

 

 

Такі зміни можна внести шляхом подання Заяви за формою № 5 ДР особисто або через законного представника до контролюючого органу за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до контролюючого органу за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь-якого контролюючого органу. Також це можна зробити засобами електронного сервісу «Електронний кабінет платника» на офіційному веб-порталі ДПС України, з використанням кваліфікованого електронного підпису (https://cabinet.tax.gov.ua)

 

 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

 

 

Соціальні мережі — зручний інструмент комунікації з податковими органами

 

 

 

Шановні платники податків!

 

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що податківці щоденно в соціальних мережах розміщують  роз’яснювальні та довідкові матеріали, знайомлять з результатами роботи податкової служби, діляться кейсами.

 

 

Запрошуємо Вас долучатися до інформаційних сторінок, зокрема:

 

 

· у соціальній мережі Facebook – сторінка  ДПС України https://www.facebook.com/TaxUkraine/, сторінка ГУ ДПС у Рівненській області  https://www.facebook.com/tax.rivne;

 

 

· субсайту  ГУ ДПС у Рівненській області  https://rv.tax.gov.ua/;

 

 

· сервісу «InfoTAX» https://t.me/infoTAXbot;

 

 

· підписуйтеся на телеграм-канал ДПС Укрїни https://t.me/tax gov_ua

 

 

 

 

 

Головне управління ДПС у Рівненській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора