Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Молодіжна рада при Рівненській обласній державній адміністрації

Дата: 09.06.2021 09:49
Кількість переглядів: 390

Інформуємо про можливість  подавати заяви для участі в установчих зборах з формування нового складу молодіжної ради при Рівненській обласній державній адміністрації. Прийом заяв триватиме до 11 червня 2021 включно.

Займатиметься підготовкою установчих зборів ініціативна група, до складу якої увійшли представники інститутів громадянського суспільства.  Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява (зразок додається) підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  • прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

Пакет документів слід подавати в електронному вигляді (сканкопії) на електронну адресу управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту облдержадміністрації sv_molod@ukr.net, а оригінали на адресу Майдан Просвіти, 1 каб.209.
Заява до ініціативної групи


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора