Результати фотоконкурсу

Дата: 21.05.2021 14:44

Результати фотоконкурсу

Кількість учасників, ваша краса та креативність надзвичайно нас вразила! Хочемо подякувати усім хто взяв участь у конкурсі, кожен з вас – найкращий!

Повчанська сільська рада висловлює своє захоплення:

Креативністю Закладу дошкільної освіти «Капітошка» с. Повча, презентації робіт Валентини Буньковської, креативної подачі Анастасії Федик (та усіх її колег по роботі);

Неймовірною красою наших найпрекрасніших дівчат – Ольги Федорук, Вікторії Боровик, Яни Скаржевської, Галини Щегельської, Олесі Онищук, Ангеліни Солоняк, Софії Чайки, Орислави Дацюк, Світлани Бондарчук, Анни Козак, Марії Наконечної, сестер Габрилевич;

Пропагуванням сімейних та родинних цінностей – Іванни та Яни Федорук, Антоніни Міщук та її синочків, батьками Артемчика Іванюка, батьками Владиславчика Войтова, Катерини Корди та її діток, батьками Василинки Бондарчук, Олени Пахольчук та її синочків, Михайла Наконечного та його сім’ї, Ангеліни Фрайт та її діток, Ольги Підцерковної та її діток, Людмили Райхерт та її донечки;

Активністю та оригінальністю педагогічного колективу Мильчанської ЗОШ, колективу ЗДО «Капітошка» с. Повча, колективу БК с. Мильча, Романа Солоняка та його однокласників, учнів 7 класу Повчанського ліцею та їх класного керівника Марії Хомич, а також учнів 10 класу Повчанського ліцею та їх класного керівника Ольги Онищук (які з певних причин не брали участь у голосуванні, проте долучилися до фотоконкурсу).

Підрахунок голосів здійснювався відповідно до умов конкурсу: командою сільської ради було підраховано усі голоси, які зафіксовані до 00:00.

Отож, переможницею фотоконкурсу стала Орислава Дацюк, що набрала найбільшу кількість голосів! ВІТАЄМО!

Також, за популяризацію української вишиванки, відданість цій справі, майстерність та закоханість у своє хобі призом глядацьких симпатій нагороджується Валентина Буньковська, що отримала найбільшу кількість коментарів зі словами підтримки та захоплення.

Вітаємо переможців!

Чекаємо Вас сьогодні до 17:00 у приміщенні сільської ради для отримання Ваших подарунків!