Дата: 20.05.2021 15:11

Українська армія отримала понад 157  млн грн військового збору від платників Рівненщини

Як повідомили  в Головному управлінні  ДПС у Рівненській області у  січні-квітні поточного  року з доходів мешканців краю перераховано до державного бюджету 157 млн 467 тис. грн військового збору. За словами начальника податкової служби області Віталія Чуя, цей показник перевищив минулорічний на 35 млн.  гривень.

Він також зазначив, що визначним фактором збільшення загальної суми надходжень військового збору  є не тільки ріст мінімальної заробітної плати, а й легалізації заробітних плат найманих працівників та бізнесу і, відповідно, розширення кола платників цього збору.

Нагадуємо, що військовий збір запроваджено з серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, які нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Головне управління ДПС у Рівненській області