Лист про наміри співпраці

Дата: 18.05.2021 11:04

Повчанська територіальна громада та Gmina Wi?niew підписали Лист про наміри співпраці.
          З метою розвитку співпраці між громадами Вішнєв-Повча очільники громад в особі сільського голови Повчанської територіальної громади Дубенського району Рівненської області Інни ІВАНЮК та вуйта гміни Вішнєв  Седлецького повіту Мазовецького воєводства  Криштофа КРИЩУКА підписали Лист про наміри співпраці, який буде основою для укладення угоди про партнерство.
          Культура, туризм, спорт, освіта, оздоровлення дітей, цивільний захист, пожежна безпека, обмін досвідом між роботою апаратів громад, допомога й обмін інформацією в області надзвичайних ситуацій, охорона здоров’я – ось напрямки співпраці громад.