Делегація із Республіки Польща

Дата: 17.05.2021 13:14

В суботу, 15 травня, Повчанська територіальна громада гостинно зустрічала делегацію із Седлецького повіту Республіки Польща.

Зустріч відбулася на кордоні громади в с. Пирятин, де гостей вітала голова громади Інна Миколаївна ІВАНЮК із перекладачем Тетяною Клим’юк.

Зі сторінками спільної історії оглядово ознайомлювала делегацію екскурсовод, вчитель історії Миколаївської гімназії – Юлія Василівна КОВАЛЬЧУК.

Народний ансамбль «Джерело» у мистецькій світлиці будинку культури с. Мильча вітав усіх присутніх піснею, продемонстрував роботу гуртків з рукоділля.

Актуальним було знайомство з амбулаторією загальної практики та сімейної медицини із житлом для сімейного лікаря с. Повча та міцевою пожежною частиною, які зацікавили представників делегації.

У будинку культури с. Повча голова громади продемонструвала презентацію «Життя громади», розповіла про вже реалізовані проекти та плани.

На завершення народний ансамбль «Перевесло» заспівав українське попурі, солісти Ольга Федорук та Максим Рикун.

Приємно відзначити, що гості були надзвичайно задоволені та з позитивними враженнями продовжили свою поїздку.