Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Інформація для вступників

Дата: 17.05.2021 09:57
Кількість переглядів: 443

Відкриття абсолютно нових в Україні Освітніх програм зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у Державному університеті телекомунікацій (м. Київ):

1.     Освітня програма «Державне управління національним інформаційним простором»

-         Готуються фахівці-управлінці із протиборства у інформаційних війнах (держави та бізнесу) та забезпечення національної інформаційної безпеки держави та інформаційної безпеки великого бізнесу

2.     Освітня програма «Державне управління соціально-психологічними процесами у суспільстві»

-         Готуються фахівці із психології управління в державі та бізнесі:

Ø експертиза соціально-психологічних станів публічних осередків: релігійний установ, громадських об’єднань та ін., та впливу їх діяльності на суспільне життя;

Ø аналітична діяльність з позиції оцінки впливу громадських осередків на масову та індивідуальну свідомість людини, колективу та суспільства та ін.

Ø розробка соціально-адаптивних проектів і програм у кризових ситуаціях у суспільстві із метою запобігання народним хвилюванням та ін.;

Ø соціально-психологічне управління суспільством (із метою гармонізації взаємовідносин у суспільстві та налагодження оптимальної життєдіяльності у державі)  або колективом (із метою досягнення ефективної діяльності організацій)

3.     Освітня програма «Публічне управління та адміністрування»

-         Готуються фахівці-управлінці із налагодження суспільних комунікацій в державі та за кордоном (для державного управління та управління в бізнесі), створення іміджу політдіячів та державних (громадських) діячів, управлінців для територіального (масштабного) розвитку держави та бізнесу.

 

Наші освітні програми розроблені і реалізуються у навчанні за повної підтримки і участі наших партнерів - органів державної влади відповідного профілю діяльності. Саме наші партнери і є замовниками на підготовку та працедавцями для наших випускників.

Суттєвою відмінністю навчання саме в нашому університеті за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за будь-якою освітньою програмою є те, що ми надаємо виключно практичні знання, які потребують працедавці. Крім того, ми реально сприяємо працевлаштуванню наших випускників.

У додатках до цього листа більш детальну інформацію про навчання у нас в університеті саме за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування», а також повну інформацію щодо умов вступу на нашу спеціальність.

 Ми будемо щиро раді відповісти на всі Ваші питання. Саме тому надаємо Вам всі наші контактні телефони в буклеті та презентаційному журналі. Щиро сподіваємось, що ця інформація буде донесена до ваших учнів-випускників. Для всіх, хто щиро зацікавився і має бажання вступити до нас, надсилаємо нашу анкету. Заповнені анкети просимо надсилати нам за електронною адресою: zaviduvah.kafedroyu.pua.dut2021@gmail.com

З повагою, завідувачка кафедрою

публічного управління та адміністрування

Державного університету телекомунікацій,

Михальська Владислава Валеріївна.

Особистий моб. тел. 099-059-73-51

zaviduvah.kafedroyu.pua.dut2021@gmail.com

Презентаційний журнал

Буклет

Анкета


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора