Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Державна податкова служба України інформує

Дата: 21.04.2021 09:25
Кількість переглядів: 927

До державного бюджету платники податків Рівненщини перерахували  603 мільйони гривень ПДВ

 

 

 

За три місяці поточного року платники податків Рівненської області спрямували до державного бюджету 603 млн. грн.  податку на додану вартість, що на 196 мільйонів гривень перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

За словами начальника ГУ ДПС у Рівненській  області Віталія Чуя, частка ПДВ у загальних надходженнях перевищила 46 відсотків.

«Такої позитивної динаміки досягнуто як завдяки підвищенню якості адміністрування, так і шляхом активної взаємодії з представниками бізнесу, зокрема, в частині попередження можливих ризиків», - наголошує Віталій Чуй.

«Економічні тенденції та показники розвитку країни мають безпосередній вплив на ситуацію зі сплатою податків. Тож ріст сплати податку на додану вартість, як і загалом надходжень до бюджетів усіх рівнів, пов’язуємо з належним податковим супроводом платників ПДВ. Окремо варто зазначити, що електронний формат спілкування платників з податковою службою  дозволяє своєчасно реагувати на ризики несплати, запобігає використанню схем мінімізації та виключає суб’єктивний чинник», - коментує керівник податкової служби області.

 

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

 

 

 

Декларування доходів громадян: сплата податку на доходи та військового збору за підсумками декларування

 

 

 

Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що 30 квітня 2021 року завершується кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2020 році.

У разі отримання доходів, які згідно вимог Податкового кодексу України підлягають обов’язковому декларуванню, у платника виникає зобов’язання подати декларацію, визначити та сплати відповідні податки і збори.

Визначені платником  у податковій декларації про майновий стан і доходи зобов’язання необхідно сплатити:

- протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання Декларації – для фізичних осіб, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування);

- до 2 серпня 2021 року – для громадян та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Декларант має сплатити свої податкові зобов’язання за кодами бюджетної класифікації:

- «11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

- «11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Всю необхідну інформація про реквізити банківських рахунків для сплати податків відповідно до адміністративно-територіального устрою України оприлюднена на офіційному вебпорталі ДПС України у рубриці «Бюджетні рахунки».

 

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Податкові новини, корисну інформацію та анонси подій читайте на сторінці ДПС України у мережі Фейсбук https://www.facebook.com/TaxUkraine  

 

 

 

Головне управління ДПС у Рівненській області

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора