17 квітня - День пожежної охорони

Дата: 17.04.2021 10:47

Сьогодні, 17 квітня, відповідно до Указу Президента України від 11 жовтня 2013 року №  555/2013, відзначається професійне свято – День пожежної охорони. Це свято тих, хто щодня ризикуючи власним життям, рятує сотні інших, ліквідовує пожежі, наслідки стихії.

Пожежник - професіящо не знає вихідних та свят. Це самовіддана праця 24 години на добусім днів на тиждень.

День пожежної охорони відзначають навесні, коли пожежники особливо завантажені роботою: палії підпалюють суху траву та просіки, тому пожежники працюють практично без вихідних.

Повчанська сільська рада вітає з професійним святом своїх героїв, хто гасить вогнища пожеж, зберігаючи вогонь в своїх серцях– Віталія Дацюка та Олександра Скрипніченка!

Бережіть себе, нехай у вас будуть лише навчальні виклики! Щиро бажаємо бравих сил, відмінної підготовки, високої безпеки, постійної удачі, успішних справ, стабільного благополуччя і міцного здоров’я.