Прибирання території

Дата: 14.04.2021 16:47

Шановні жителі Повчанської територіальної громади!

Прибирання території поблизу власного будинку, кладовища, напередодні Великодніх свят, стало доброю традицією жителів Повчанської територіальної громади. Звертаємося до мешканців громади із закликом навести лад на подвір’ях та на вулиці біля власного дому, а також вивозити сміття на санкціоновані сміттєзвалища. Прохання до керівників всіх установ та торгівельних точок окультурювати територію з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог. Під час прибирання території кладовищ - сміття виносити у спеціально відведені місця, з метою організації громадою його механізованого вивозу.

Наше село не закінчується власними дверима. Все, що навколо нас, – це наша домівка. Краса та охайність нашої громади – це, в першу чергу, наше ставлення до цих, напрочуд, простих речей.