Кондратюк Терентій Васильович

(23.01.1972 - 04.11.2023)

Народився 23 січня 1972 року в селі Мильча Дубенського району Рівненської області. Закінчив Мильчанську восьмирічну школу в 1987 році. Жив і працював в селі Мильча. Займався будівництвом та ремонтом будинків. Був майстром на всі руки, хорошим електриком, до якого зверталися односельчани. Терентій Васильович - гарний сімʼянин та добрий багатодітний батько.

СолдатаКондратюка Терентія Васильовичамобілізували у січні 2023 року.

Він був вірний військовій присязі. Захищаючи нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, внаслідок мінометного обстрілу, отримав поранення несумісні з життям… Загинув у бою, 04 листопада 2023 року, на території Запорізької області.

Терентій КОНДРАТЮК - ГЕРОЙ, який виборював українське майбутнє, боронивши рідну землю від російського окупанта! У нього залишилось троє осиротілих діток, дружина та старенька матір… Цей біль та глибокий смуток не втамувати жодними словами… Ми висловлюємо вдячність, шану та повагу Захисникові Терентію Кондратюку, який пожертвував найціннішим - життям… Ми памʼятатимемо відвагу, стійкість, героїзм Воїна.

Спи спокійно, Герою… Вічна пам'ять і вічна Слава!

Слава Україні! Героям Слава!